Компанія WOG спільно з Українською біржею благодійності, БФ “Твоя опора” оголосила про результати соціального проекту “Дорога до серця”. Усього вдалося зібрати 1 400 000 гривень.

Метою проекту був збір 1 330 000 гривень для придбання УЗД-апарату із набором сучасних датчиків для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова, – повідомили у прес-службі компанії WOG.

Взяти участь у акції міг кожен: необхідно було придбати кавовий напій в особливому благодійному горнятку на будь-якій АЗК мережі WOG та у WOG CAFE. Вартість напою в такому горнятку на дві гривні дорожча, ніж у звичайному.

За умовами акції, гроші можна було також перевести, зробивши благодійний внесок онлайн на сайтах Української біржі благодійності та БФ “Твоя опора”.

Планувалося, що необхідна сума буде зібрана в період з 1 червня по 31 серпня 2019 року, але ще за місяць до фіналу акції накопичена сума склала 1 400 000 грн.

Зазначимо, щороку в Україні майже 5 тисяч немовлят народжуються із серцевою вадою, яка розвивається у маминому лоні одночасно із зародженням нового життя. Третина з них із пологових будинків виписуються навіть без підозри на недугу, у той час як у перші години або дні життя такі малюки мали би потрапити на хірургічний стіл. Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. Однак, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується.

У зв’язку з достроковим завершенням акції, Інститут ім. М. Амосова отримає обладнання значно раніше.