1 лютого розпочинається реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більше п’яти навчальних предметів. 

Випускникам шкіл та учням (студентам) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів, обраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Першим обов’язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).

Другим обов’язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку: історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускники 2021 року також можуть додатково обрати п’ятий предмет для складання зовнішнього незалежного оцінювання з переліку предметів ЗНО.

Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.

00:06 — Початок реєстрації на ЗНО-2021
00:13 — Хто складає ДПА/ЗНО?
00:34 — Про обов’язкові навчальні предмети для ДПА в 2021 році
01:05 — Як же правильно зареєструватися?
02:14 — Алгоритм реєстрації
02:25 — Крок 1. Загальні відомості
02:52 — Крок 2. Персональні дані
04:34 — Чи потрібно складати математику?
04:53 — Українська мова vs Українська мова і література
05:40 — Крок 3. Вибір предметів
07:11 — Крок 4. Формування картки
07:50 — Вступ на технічну спеціальність
10:03 — Для тих, хто не планує вступати до ЗВО