У п’ятницю, 10 грудня, вокальна формація «Піккардійська Терція» виступить із ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень» у Луцьку. Концерт відбудеться у Драмтеатрі. Початок – о 19:00.

За доброю багаторічною традицією, піккардійці наприкінці року вирушають у концертний тур містами Західної та Центральної України. Аби музично підвести підсумки року, що минає, і зарядити усіх добром та позитивом на рік прийдешній.

Від початку 2021 року «Терція» концертувала містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Так склалося, що і під завісу року цей посил від музикантів усе ще актуальний. Відтак усі концерти зимового туру формації проходитимуть із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних на час проведення заходів.

Концертна програма «Піккардійської Терції» під символічною назвою «Сад ангельських пісень», яку колектив представить 10 грудня у Луцьку, в Драмтеатрі, – об’єднає в собі усе те найкраще, що акапельний колектив створив протягом уже понад 29-ти років творчості: «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Шаляла»…

«За останні два роки нам так бракувало живих зустрічей… За цей період «турбулентних» умов ми дуже скучили за нашими слухачами. Тому кожна нагода побачитися наживо – безцінна. Тим паче, у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість», – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

«Відтак, окрім хітів, на концерті у Луцьку ми пригадаємо наші перші кроки на сцені, а це народні пісні «Туман яром» та «Горіла сосна». Презентуємо іще невидане – «Наче зграї птиць» Володимира Івасюка та «Львів» Лесика Дацюка. А також те, що не так часто виконуємо, – «Сядеш у поїзд», «Очі відьми»… Одне слово, постараємося створити справжній «Сад ангельських пісень», – додає він.

А наступного, 2022-го, року «Піккардійська Терція» святкуватиме поважний ювілей – своє 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

Квитки на концерт «Терції» 10 грудня у Луцьку, в Драмтеатрі, доступні онлайн: https://lutsk.karabas.com/ua/pikkardijska-terciya-27/order

«Піккардійська Терція» провела перший у Львові автоконцерт на даху
У четвер, 18 червня, у Львові відбувся перший у місті Лева автомобільний концерт. В умовах карантину і повного колапсу у сфері культури і розважальних подій першою на такий виступ наважилася вокальна формація «Піккардійська Терція». Місце проведення унікального концерту – дах, а точніше, третій поверх парковки на ТВК «Південний».
Для «Терції», яка уже майже три десятиліття є музичною візитною карткою Львова, такий концерт буде не просто експериментом, а справжнім викликом, чи, як прийнято казати зараз, челенджем.
На час карантину, який триває уже майже три місяці, «Піккардійській Терції», як і багатьом іншим українським артистам, довелося скасувати заплановані на квітень-травень концерти. І ця вимушена творча перерва ще більше спонукала співаків погодитися на унікальний автоконцерт – і, нарешті, таки зустрітися зі своїм слухачем.