12 каналу виповнилося 4 роки! За цей час ми зняли понад 10 000 сюжетів, випустили в ефір 1700 програм. Провели 80 розслідувань, а також влаштували 120 прямих трансляцій з місця подій. Ми невпинно розвиваємося і змінюємося, шукаємо нові формати і платформи для роботи.

У день народження каналу ми почули безліч слів похвали і підтримки. Але нічого цього не було б без наших глядачів. Саме тому ми не могли відзначити цей день без них.

Тож команда 12 каналу прийняла рішення про відзначення іменин просто у центрі Луцька! На Театральному майдані ми встановили сцену і просто звідти вели прямий ефір. Ведучими стали обличчя 12 каналу – Богдан Коваль, Марія Швай, Віта Климовець та Вікторія Рудь. Тож чимало лучан побачили, як насправді “робиться телебачення”.

Більше того: ми влаштували майстер-класи для людей, які хотіли спробувати себе в ролі дикторів чи режисерів монтажу. Особливо це припало до душі малечі, яка з радістю читала із суфлера під кураторством справжньої професіоналки своєї справи – ведучої “ПодіїІнформ” на 12 каналі Луїзи Киримової.

“Ми знаємо, що для багатьох людей телебачення – це щось таке, можна сказати, магічне. Саме тому ми вирішили дозволити своїм глядачам зазирнути по іншу сторону телевізора, показати їм, як усе працює, скільки людей трудиться над створенням ефіру. Ну і, зрештою, дати можливість кожному побачити себе по телевізору. Бо все те, що відбувалося на Театральному майдані, транслювалося в ефірі 12 каналу”, – розповідає керівник проекту “12 канал” Юрій Ричук.

А між студійними розмовами влаштовували музичні паузи. Святкового настрою додавали відомі волинські виконавиці: Галина Конах, яка виступала з солісткою вокальної студії “SoloWay” Маргаритою Савчук. А також наша незмінна ведуча авторської програми “ARTвітальня” Тетяна Ярошик, яка завітала до нас з вихованцями луцької вокальної студії “Співаночка Шоу”.

Але це ще не все! Під час святкування ми розігрували призи серед наших глядачів. Дарували продуктові набори від “Там Там. Сімейні Традиції”, пакунки із різними видами сиру від ТМ “КОМО”, а також шопери і подарункові сертифікати на розваги у ТРЦ “ПортCity”. Усе це глядачі отримували за правильні відповіді на запитання, що стосувалися 12 каналу.