28 серпня 2017 року на Волині з’явився новий 12 канал. Вже тоді стильний брендований одяг та професіоналізм команди вирізняв його з-поміж інших місцевих мовників. Нині, за даними соціологічного опитування,  12 канал – найпопулярніший в області. Втім, його аудиторія не обмежується територією Волині. Ми отримуємо позитивний фідбек від жителів різних регіонів України і з-за кордону. 

Свою 3-тю річницю ми вирішили відзначити по-особливому: замість грандіозних вечірок 24 серпня влаштували благодійний марафон й зробили свято для тих, хто цього потребує! Ми збирали гроші для ГО “Сильні діти” – це батьки хворих діток, яким вкрай необхідна іпотерапія. Вони взялися облаштовувати Центр верхової їзди та іпотерапії “Ромашка” у селі Вишнів Ківерцівського району. Саме цей проект ми вирішили підтримати. Вдалося зібрати 24 тисячі гривень. Але це – ще не кінець! Збір коштів триває й ми закликаємо вас підтримати ГО “Сильні діти”!

Усі, хто хоче долучитися, можуть надсилати гроші на рахунок:
4149 4991 2412 3116 (Маруняк Володимир)

Сьогодні ж, 28 серпня, виповнюється рівно три роки з дня заснування 12 каналу. Із такою датою нас вирішила привітати власниця луцької кав’ярні “Шарлотка” Зоряна Гладишеська й подарувати брендований торт.

“Ви – улюблений канал! Бажаю вам творчого розвитку, процвітання й натхнення. Бо у вашій творчій діяльності це основне”, – сказала Зоряна Гладишевська.