У Луцьк приїхала команда найкращого в Центральній та Східній Європі креативного агентства “Banda”. Вона презентувала свою роботу і поділилася секретами, які допомогли досягти успіху та визнання. 

Довідково: Banda Agency – українська креативна агенція, заснована Єгором Петровим, Павлом Вржещем та Ярославом Сердюком у вересні 2011 року. У 2018 році проєкти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина.  Також Banda Agency отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами – бронзового лева Cannes Lions – за проєкт до Євробачення-2017 Celebrate Diversity. 

У грудні 2019 року Banda Agency визнали кращим агентством у Центральній і Східній Європі. За оцінками журі Epica, що складається з журналістів 200 світових видань про маркетинг і рекламу.

12 канал зібрав найцікавіші цитати з виступу команди.

***

У нас немає начальників і підлеглих. Кожен сам відповідає за свою роботу. Це допомагає команді розвиватися.

***

Ми запровадили систему “інструкцій з експлуатації” працівників. Кожен написав, як з ним краще поводитися, аби було максимально комфортно. Наприклад, жодних зустрічей до 12:00, робота поза офісом, жодних аудіоповідомлень.

***

Творчим людям потрібен простір. Творчість – це процес, що вимагає часу, ми не можемо придумати щось за розкладом.

***

Дозвольте команді самостійно встановлювати правила. Команда – це живий організм, здатний до самоорганізації і самостійного вирішення питань.

***

Висловлюй свою думку, але не тисни. Але іноді тисни, якщо від помилки буде надто багато втрат.

***

Не брешіть замовнику. І навіть не перебільшуйте. Рано чи пізно правда стане відомою.

***

Для того, аби мати крутий бренд, не треба бути №1 у своїй галузі.

***

Щоб тебе любили, не треба бути найкращим. Треба бути справжнім.

***

Якщо вам треба оцінка фокус-групи, то не треба збирати людей в офісі і давати їм заповняти якісь анкети. Ми робимо це в неформальній обстановці – під час дружніх посиденьок за келихом пива, наприклад.

***

Не робіть бренду для людини, якої не існує. Ви повинні знати все про свою цільову аудиторію, описати конкретну людину: як вона говорить, чим живе.

***

В людей алергія на серйозні речі. Не обов’язково носити діловий костюм, щоб ваш бренд любили, а вам – довіряли.

***

Нинішнє покоління сприймає інформацію візуально. Вербальні посили не працюють так, як раніше. Люди читають посил емоцій.