Семикласник із села Гірка Полонка Луцького району Антон Панасюк виборов «срібло» на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків 12-17 років.

Змагання відбувалися у столиці Болгарії місті Софія, повідомляє сайт Боратинської громади.

Учасниками чемпіонату стали більше як 300 спортсменів з трьох десятків країн. Україну представляли 68 бійців.

За підсумками змагань 12-річний Антон Панасюк здобув «срібло» у віковій категорії 12-13 років.

«Відчуття просто дивовижні, зараз я нарешті зітхнув з полегшенням. Перед змаганнями дуже хвилювався, адже для мене це був перший турнір міжнародного рівня. Важко було налаштуватися морально, я знав свого суперника і минулого разу програв йому, тому це додавало тривожності. Але коли вийшов на ринг – зрозумів свою перевагу і спокійно провів бій. Ця перемога дуже важлива для мене, вона додала натхнення і впевненості. Довго святкувати не збираюся, вже скоро приступаю до тренувань, адже попереду чемпіонат України та інші турніри, сподіваюся і там продемонструвати хороші результати», – розповів юний волинянин.

Успіхами сина пишаються батьки Михайло і Тетяна.

«Зараз Антону 12, єдиноборствами він займається вже 3 роки. Ми довго думали на який гурток віддати сина, пробували різні сфери, але врешті зупинилися на бойових мистецтвах і, очевидно, зробили правильний вибір. Переконані, що в Антона велике майбутнє – у нього блискуча техніка, сильний і вольовий характер, а ще він дуже виважений і самостійний юнак. Та незважаючи на таку його дорослість, ми завжди дуже хвилюємося, коли він їде на змагання, так було і цього разу. Перебуваючи на відстані, намагалися максимально підтримати сина, вселити віру у власні сили та в перемогу», – розповіли батьки.