На прибирання луцьких вулиць департамент ЖКГ міської ради планує витратити  майже 13 мільйонів гривень. Тендерні пропозиції на Прозоро кандидати можуть подавати до 19 березня.

Йдеться про санітарне прибирання проїжджих частин, тротуарів, газонів вулиць, схилів, скверів, зокрема про механізоване прибирання та полив вулиць, із подальшим вивезенням сміття на полігон у Брище.

Серед вимог, які ставлять до кандидатів, – наявність спеціалізованої техніки та персоналу відповідної кваліфікації, чітке дотримання режимів і графіків прибирання, забезпечення належного санітарного стану на території, що прибирається, обов’язкова наявність GPS-навігації на прибиральній техніці, очищення від ґрунту та порослі територій уздовж дорожніх бордюр зі сторони газонів і тротуарів, а також дотримання природоохоронного та санітарного законодавства.

Також актуальними є тендерні пропозиції на озеленення територій та утримання зелених насаджень у належному стані Луцьк цьогоріч готовий витратити майже 10  мільйонів гривень, а на дорожні знаки, враховуючи витрати на їх миття – 800 тисяч гривень.