Ковельські поліцейські затримали водія автомобіля «Ford Galaxy» та його неповнолітнього сина, який керував траспортом. Ті спочатку проігнорували прохання зупинитись, а після чинили опір поліцейським та пропонували  хабар.

Після відмови у зупинці патрульні почали переслідувати правопорушників, через декілька хвилин водій зупинився в одному з дворів будинків,  – інформують в пресслужбі Патрульної поліції Волині.

За кермом авто перебував 15-річний житель Ковельського району.

Після зупинки авто неповнолітній водій та його 37-річний батько почали чинити опір поліцейським. Зокрема, батько водія шарпав за формений одяг правоохоронця та пошкодив його. Згодом, аби залагодити конфлікт та відшкодувати збитки за пошкоджений одяг батько неповнолітнього пропонував правоохоронцям неправомірну вигоду. Усі факти правопорушень задокументовано.

Слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 342 (опір працівникові правоохоронного органу) та частиною 1 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Окрім того, на батька складено адміністративний протокол за статтею 126 (передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вирішують питання про притягнення 37-річного волинянина до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.