На кордоні затримали бус, у якому виявили 34 ящики цигарок білоруського виробництва. Інцидент мав місце на ділянці Луцького загону у Любомльському контрольованому прикордонному районі.
Силовики зупинили мікроавтобус «Фольксваген» волинської реєстрації. За його кермом їхав 20-річний громадянин України. На вимогу правоохоронців надати автомобіль для огляду, водій категорично відмовився показувати будь-які документи та відкривати багажне відділення транспортного засобу.

Згодом, вже на підставі ухвали суду, прикордонники доставили автомобіль до районного відділу поліції, де його оглянули. У багажному відділені мікроавтобуса виявили 34 ящики тютюнових виробів виробництва Республіки Білорусь без марок акцизного збору. Загалом було вилучено 17 тисяч пачок контрабандних цигарок. Також конфіскували і транспортний засіб. Наразі тривають слідчі дії.

Раніше прес-служба повідомляла, що під час новорічних свят на Волині посилено охоронятимуть державний кордон. Близько ста офіцерів-прикордонників вже вирушили на місця призначення.
У відомстві кажуть, що саме в цей період фіксують різке підвищення кількості нелегалів. Також напередодні Нового року та Різдва частішають випадки, коли громадяни намагаються перетнути кордон із контрабандою − найчастіше, із цигарками та контрафактним алкоголем.