На Волині збирають гроші для маленької жительки Волі-Ковельської. У дівчинки діагностували смертельне захворювання – спінально-м’язову атрофію. Врятувати її може лиш препарат за два мільйони доларів. 

Улянка –  єдина донечка у сім’ї Гіруків. Її появи на світ усі чекали з нетерпінням. Тож коли доня народилася не тямили себе від щастя. Втім, йшли місяці і мама почала помічати певні відхилення. Десятки обстежень, купа витраченого часу, зрештою аналізи підтвердили страшний діагноз. В Україні недугу не лікують.

Єдиний варіант – їхати за кордон і вводити препарат, який хоч і не лікує, втім стримує розвиток хвороби. Його треба колоти пожиттєво. Батьки покинули усе і поїхали до Польщі, аби рятувати  донечку. Втім, біда не приходить одна. У Різдво чоловік на кілька днів мав повернутися додому у справах, але так і не доїхав. Дорогою він не впорався з кермуванням і загинув у ДТП.

Його дружина Юлія Гірук зараз з донечкою у Польщі. Єдиний шанс на одужання для Улянки – це препарат «Золгенсма». Він вважається найдорожчим у світі і коштує більше  2 мільйонів доларів. Ліки бажано ввести дитині до дворічного віку, адже приблизно тоді вплив хвороби на організм стає незворотним і вона переходить на зовнішню підтримку життєвих функцій, як-от дихання чи харчування.

Наразі зібрали приблизно 2 700 000 грн. Відлік часу для маленької волинянки йде на секунди. Кожен з вас може подарувати їй шанс на життя. Долучитися до допомоги можна за такими реквізитами: 5168 7451 1979 5349 (картка ПриватБанк). Усі деталі можна дізнатися у рідних дівчинки за телефоном: 0975205990.