12 вересня у Києві відбувся фінал конкурсу “Міс Україна 2019”. Переможницею стала Маргарита Паша, а  Діана Шабас з Нововолинська виборола титул “Miss Earth 2019” (“Міс Земля 2019”).

До фіналу конкурсу потрапило 24 красуні. Переможниця отримала  приз 400 тисяч гривень, – пише Канал24.

Приз глядацьких симпатій отримала киянка Анастасія Нікітюк. Титул “Віце-міс Україна” отримала одеситка Валерія Кучеренко. Їй дістався грошовий приз у розмірі 200 тисяч гривень.

“Miss International 2019” здобула Вікторія Кіосе, яка також отримала від організаторів 200 тисяч гривень. “Miss Earth 2019” стала Діана Шабас.

У 2019 році склад журі дещо змінився, відтак суддівське крісло зайняла телеведуча Маша Єфросиніна, дизайнер одягу Андре Тан, переможниця “Міс Україна 2016” Олександра Кучеренко, ведучий Володимир Остапчук, ресторатор Микола Тищенко, дизайнерка Юлія Айсіна, комік Юрій Ткач, фехтувальниця Ольга Харлан, ведучий Богдан Юсипчук та продюсерка Ірина Горова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 20-річна волинянка пройшла у фінал “Міс Україна-2019”. ФОТО

У коментарі БУГу,  нововолинська красуня розповіла, що  вже за два тижні вона відправиться у Філіпіни для підготовки до міжнародного конкурсу “Міс Земля-2019”.

“Учасниці отримали перемогу в трьох титулах і ми представлятимемо Україну на світовому рівні. Починається підготовка, пошиття вбрання. На «Міс Земля» кожна країна буде уособлювати квітку, згідно з правилами конкурсу, мені обрали соняшник. Конкурс пов’язаний з екологією, спрямований на підвищення обізнаності про проблеми навколишнього середовища”, – зазначила Діана.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Гуманітарна місія моделі: учасниця конкурсу “Міс Україна 2019” завітала в центр іпотерапії “Ромашка”. ВІДЕО

Діана Шабас
Діана Шабас