20-річний уродженець міста Курахово Донецької області Семен Цикорський, який завершив навчання у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій та мешкає разом із дружиною у Луцьку, знову на нелегкій стежці боротьби за право жити.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив Семен Цикорський.

Ще у 2018 році у хлопця діагностували синовіальну саркому м’яких тканин правого плеча з метастазами в легенях четвертої стадії. Наразі Семен проходить лікування, йому рекомендована операція на легені. Згідно з останнім обстеженням від 25.06.2021 його стан погіршився.

Раніше на сайті йшлося про те, як Семен приймав таблетовану хімію «Вотрієнт». Ліки дали результат, після чого йому продовжили ще на 3 місяці приймати цей препарат. Стан став стабільний. Семену припинили таблетовану хімію на три місяці.

Вже з 25 червня 2021 в хлопця стан погіршився, і він поїхав в Національний інститута раку. Хірурги рекомендують онкохворому робити операцію на легені, на що хлопець погодився. Після операції чого хлопець буде продовжувати приймати «Вотрієнт».

«Наразі я живу з дружиною в мами, бо всі гроші йдуть на лікування, вірю, що незабаром я одужаю, пройду цей нелегкий шлях і буду жити хорошим життям, не думаючи про хворобу та про те, де взяти гроші на лікування. Я вірю, що буу, як всі здорові люди, сповна насолоджуватися життям. Знаю, що я сильніший за рак, бо я з Богом», – каже Семен.

«Я благаю про допомогу всіх небайдужих людей, і я дуже сильно сподіваюся, що ви не залишитеся осторонь моєї біди. На даний момент у мене в житті склалася дуже важка ситуація, яку я вже просто фізично і фінансово не можу вирішити. У мене рецидив в легенях. Оскільки після останнього КТ я не міг працювати, бо, згідно із рекомендацією лікарів, відновлював свій організм більше трьох місяців. У 2018-му році у мене виявили саркому м’яких тканин з метастазами в легенях 4-го ступеня. Перед операцією я пройшов дві хімії, метастази зникли і в 2019-му році мені зробили операцію на м’яз. Після цього я пройшов ще три хімії… Все начебто добре. Живу, радію… Але з 25 червня метастази збільшились, і треба робити операцію, яку я так намагався уникнути, бо 100 % ніхто не дає, що хвороба не повернеться, але я вірю що це останній мій етап в боротьбі з раком», – каже Семен.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк – 5168757420134324

Альфа Банк – 4102325121508618

Ощадбанк – 5167 4901 4461 0962

Monobank – 4441 1144 2143 2913

Отримувач – Цикорський Семен Станіславович.