Нині це закинуте приміщення на Парковій у Луцьку. Але у шістдесятих тут відкрили перший луцький витверезник.Міліція забирала п’яничок і привозила сюди, аби ті прийшли до тями.

Тому вирішили шукати інше приміщення – просторіше та далі від центру.

По при таку високу оцінку самі ж відвідувачі закладу  потрапити туди боялись, бо це завдавало серйозних збитків сімейному бюджету. За “ночівлю” в установі потрібно було заплатити п’ятнадцять карбованців. Але найбільшою небезпекою був лист, який надсилали на роботу.

Після розпаду Союзу витверезники попрацювали ще до 1999 року. А тоді їх закрили за численні звинувачення в порушенні прав людей. Замість спецзакладу на Парковій, за іронією долі, відкрили бар. А приміщення на Винниченка віддали тодішній міліції. Нині тут експертний центр МВС.
З тих пір питання відновлення закладів тверезості піднімали неодноразово.

Втім, досі на рівні держави ці ініціативи не підтримали.  Нині ж п’яниць у важкому стані везуть в наркодиспансер, або ж у лікарню. А от що робити з рештою п’яних дебоширів – запитання.

Ще у 2011 році у Луцькраді обговорювали можливість створення витверезника в місті. Втім, це так і залишилось амбітним планом – через брак грошей.