Свій ювілей, двадцятиріччя в аграрному бізнесі, відзначила провідна волинська компанія – “ВІЛІЯ”. Нині їх марка славиться по всій Україні та за її межами. На підприємстві виконують повний цикл робіт: від обробітку, посіву й зберігання до виготовлення власної продукції та експорту товару, втому числі і до країн ЄС.   

Як “ВІЛІЯ” відзначала ювілей – дивіться у сюжеті 12 каналу.

“Наші досягнення – це заслуга цілої команди. А моя в тому, що сформував таку команду. Креативні, молоді, толкові і з великим бажанням рухатися вперед. Це перше, а друге: наша команда не має вождя. Вони самодостатні і доповнюють один одного”, – каже Євген Дудка, засновник компанії “Волинь-зерно-Продукт”.

Історія підприємства почалася на початку 2000-х. За двадцять років, кажуть фундатори, встигли побувати і на межі банкрутства, і вистояти у часи найглибшої економічної кризи. Нині у групі компаній “Вілія” працює більше тисячі осіб, а в обробітку понад 40 тисяч гектарів угідь.

Ми вирощуємо основні культури: озимий ріпак, озима пшениця, кукурудза, соя, цукрові буряки і також ми позиціонуємося як насіннєве господарство, тобто вирощуємо насіння”, – пояснює очільник ТзОВ “Волинь-Нова” Іван Мисевич.

Для зберігання продукції підприємство має потужний елеваторний комплекс. За добу тут можуть прийняти більше 20 тон зерна та стільки ж відвантажити. Окрім того компанія має борошномельно-круп’яне виробництво, займається тваринництвом та будівництвом аграрних об’єктів. Підтримувати робочі потужності, кажуть, допомагають цифрові технології. Сільськогосподарська техніка тут обладнана, як космічний корабель.

Масштабних вершин не змогли б досягнути без чесного та результативного партнерства. У “Волинь-зерно-продукту” сотні перевірених часом і спільною справою, партнерів.

Вони знайшли свою фішку у виробництві, переробці і реалізації. Це дуже приємно. Це бюджетоутворююче підприємство, яке має і розвиває велику кількість робочих місць”, – поділився Валерій Діброва, очільник ТОВ “П’ятидні”.

“Я дуже захоплююсь тим, що було зроблено командою “Волинь-зерно-продукт” за ці роки. Це створена унікальна екосистема, в якій кожен фермер, кожен аграрій, кожен партнер компанії знаходить своє гідне місце”, – каже комерційна директорка компанії “ALFA Smart Agro” Тетяна Мосендз.

Результати такої співпраці тішать, розповідають партнери по бізнесу, які у майбутньому прагнуть її лише розвивати.

Команда пишається, що за 20 років “Вілія” стала потужним підприємством, яке славиться якістю, з якого беруть приклад і яке сплачує сотні мільйонів гривень податків. Однак – це не межа. Аграрії безперервно ‸працюють над збільшенням робочих потужностей і розвитком підприємства.