Відмінні будівельні матеріали – це основний інструмент для швидкого і якісного проведення ремонтно-будівельних робіт будь-якої складності.  Ми розпитали фахівців  гуртівні FasadExpo на які фактори треба зважати при виборі матеріалів, щоб результат ремонту тішив вас ще багато років після його завершення.

  1. Якими матеріалами краще утеплювати будинок?

Сьогодні багато українців задумуються, чим краще утеплити свій будинок та інші господарські споруди: пінопластом чи мінватою? Щоб знайти відповідь на це питання, варто звернути увагу на властивості обох матеріалів, знайти їхні плюси та мінуси.

Перш за все, споживачів цікавить теплопровідність. Зазначимо, що і пінопласт, і мінеральна вата володіють хорошою теплопровідністю, тобто ці матеріали майже однаково берегтимуть тепло у будівлі.

Беручи до уваги інші характеристики, такі як шумоізоляція, вогнестійкість та паропроникність, то пальма першості у мінеральної вати, адже вона на відміну від пінопласту добре поглинає шум, є негорючим матеріалом навіть при високих температурах і має високу паропроникність, тобто суміжні з нею матеріали з часом не пліснявітимуть і не будуть руйнуватися.

Крім цього, варто пам’ятати, що щурі та миші дуже полюбляють пінопласт, отже вони з великим задоволенням з настанням холодів намагатимуться проникнути в приміщення та оселитися поряд із вами,  а ось мінвата є непридатною для життя будь-яких шкідників.

Якщо ж говорити про монтаж, то утеплити споруду значно швидше та легше пінопластом, а працюючи з мінеральною ватою, слід подбати про спеціальний одяг, щоб захистити шкіру від подразнень, та про респіратор.

Кожен, хто стикається з питанням вибору будівельного матеріалу, звертає увагу також на його ціну. Зазначимо, що вона залежить від виробника та щільності матеріалу, але, зазвичай, мінеральна вата є дещо дорожчою за пінопласт.

Та насамперед використання пінопласту чи мінеральної вати має  відповідати будівельним нормам та проектній документації, а технічні характеристики матеріалу –  сфері застосування.

  1. Сухі будівельні суміші: чи може дешевий продукт бути якісним?

Може! У цьому уже переконалося чимало наших земляків, які обрали сухі будівельні суміші виробництва KRUMIX.  Безліч позитивних відгуків клієнтів, перевірена роками якість продукції, хороша репутація компанії – все це є надбанням колективу професіоналів, де кожен ставиться до своєї роботи відповідально і скрупульозно виконує покладені на нього обов’язки.

Тут рішуче ставлять цілі і впевнено їх досягають. Лише за цей рік компанія збільшила обсяг продукції в чотири рази, розширила асортимент на понад п’ятнадцять позицій, а також почала експортувати товар за кордон!

Ретельний контроль якості здійснюється на кожному етапі виробництва, тому продукція, яку виготовляє компанія KRUMIX дійсно володіє багатьма позитивними характеристиками та відповідає усім українськими та європейськими стандартами.

І при всьому цьому тут проводять лояльну цінову політику. Якісні сухі будівельні суміші є доступними для споживачів та конкурентоспроможними на ринку будматеріалів!

  1. Фарби для фасадів: чому варто звернути увагу на ТМ Greinplast.

Ми, українці, здавніх-давен надаємо великого значення тому, як виглядає наше житло. Споконвіків вигляд української хати, з одного боку, підкреслював естетичні смаки господаря, його характер, індивідуальність, з іншого – унікальність, неповторність того місця на землі, де будинок розташований.

Сьогодні існує так багато способів зробити будівлю естетично-привабливою і велику роль у цьому відіграють якісні фарби для фасаду. Як не дивно, але саме від них залежить довговічність системи утеплення споруди, адже фінішний шар покриття приймає на себе усі «удари» різноманітних природних явищ, таких як дощ, сонце, мороз.

Фасадні фарби Greinplast бувають кількох видів: акрилові FA, силікатні FS, силіконові FX. Якщо розібратися в цьому питанні детальніше, то стає зрозуміло, що для споживачів важливим є не хімічний склад фарби, а її властивості.

Найбільш популярними на сьогодні є акрилові фарби. Вони створюють еластичне покриття,  стійкі до дощової води та мають середню стійкість до забруднення. Акрилові фарби володіють невисоким рівнем паропроникності, тому не підходять для будівель, що утеплені мінеральною ватою. А ще на будівлі може з’явитися зелена пліснява, адже ці фарби створюють сприятливе середовище для розвитку лишайників.

Силікатні фарби є дуже стійкими до бруду та розвитку лишайників. Серед основних характеристик фарби – хороша паропроникність та невисока водостійкість (після дощу на фасаді можуть виднітися плями, що швидко висихають).

Силіконові фарби дещо дорожчі за інші через те, що вирізняються стійкістю до води та забруднень, високим рівнем паропроникності.

Такі фарби тонуються згідно каталогу кольорів та можуть мати різний ступінь насиченості відтінків. Це дозволяє підібрати ідеальний варіант, щоб втілити в реальність ідею та задум кожного дизайнера.

Фасадні фарби Greinplast користуються великою популярністю у споживачів, адже вони високоякісні та надійні.

  1. Чому серед всіх фарб для внутрішніх робіт варто обрати ТМ Greinplast.

Фарби для внутрішніх робіт торгової марки Greinplast вирізняються високою якістю та великою гамою кольорів. Вони використовуються для декоративного фарбування стін і стелі у різноманітних приміщеннях, споруджених із будь-яких будівельних матеріалів.

Ці фарби не мають різких запахів та виготовлені за відповідними стандартами. Ідеальна густина та еластичність матеріалу сприяють легкому нанесенню (не розбризкується),  та швидкому висиханню. Стіни, покриті фарбами Greinplast легко миються.

Під цією маркою виготовляється фарба латексна та акрилова. Вона може бути як матовою, так і глянцевою. Це дозволить втілити в реальність будь-яке дизайнерське рішення. Колір з часом не тьмяніє, не вигоряє та не жовтіє. Впродовж багатьох років він виглядатиме так, наче фарбування відбулося щойно.

  1. Чи вигідно купувати будівельні матеріали на гуртівнях?

Щоб знайти усі необхідні будівельні матеріали, не доцільно витрачати час, відвідуючи безліч магазинів, що знаходяться у різних частинах міста. Уже давно широкий спектр товарів представлено у найбільших гуртівнях, де є усе – від шурупа і до бетонозмішувача.

В одному місці в наявності можна знайти те, що потрібне для зведення будинку чи для ремонту у кімнаті, та ще й за досить привабливою ціною. Є можливість відразу порівняти вартість товарів різних виробників (як українських, так і закордонних), придбати будматеріали оптом та вроздріб і таким чином заощадити частину коштів.

Визначитися з вибором допоможуть досвідчені консультанти, які дадуть кваліфіковану пораду та підберуть саме те, що вам потрібне. Не варто перейматися питанням чим довезти товар, адже гуртівні будматеріалів пропонують систему знижок та вигідні умови доставки.

Безпосередньо у гуртівні «Фасад Експо» покупка прибуде у місце призначення в той же день, коли її здійснили.  Та і безкоштовна доставка (при умові покупки товару від 1000грн) приємно здивує кожного клієнта.