Салон-магазин «Декор-Центр» займається ексклюзивними декоративними матеріалами та пропонує  своїм клієнтам лише якісні продукти.

Фаворит продажу підлогового покриття на сьогодні – паркетна дошка литовського виробника «Boen». Це натуральний матеріал, який може зробити ваш будинок  ще ближчим до природи.

Одна із співробітниць «Декор-Центру» відвідала завод, де виготовляється це підлогове покриття та дізналася про усі тонкості створення паркетної дошки.

Тож про плюси підлоги з матеріалів «Boen» ви дізнаєтеся нижче, отримавши відповіді на 5 актуальних питань.

 1. Чому варто надати перевагу саме паркетній дошці?

Паркетна дошка відома своїми перевагами, а особливо, коли мова йде про якість. Не даремно вона заслужила таку відданість зі сторони споживача. Це підлогове покриття є екологічним продуктом, адже виготовляється з натуральних матеріалів.

Така підлога не холодна, не скрипить під ногами та має хорошу шумоізоляцію за рахунок натуральної деревини.

Важливо відзначити, що це покриття практичне тим, що не збирає пил та легко миється.

Ефектний зовнішній дизайн також є великим плюсом паркетної дошки. Дефекти, які з’являються з часом, можна усунути за допомогою шліфування. Хоча при правильному догляді дошка прослужить не менше 35 років.

  2. Чому саме продукція «Boen»?

Завод «Boen» знаходиться за 50 км від столиці Литви – міста Вільнюс. На його території є безліч різних цехів, кожен з яких відповідає за свій план роботи. Виробництво там налагоджене та дуже чітко сформоване. Продукція виготовляється якісною з виключно натуральних матеріалів.

Виробник «Boen» приділяє велику увагу захисту навколишнього середовища на всіх етапах виробництва. Жодне покриття, яке використовується  у виробництві паркетної дошки, будь це лак, чи масло,  не виділяє шкідливих для людини та природи речовин.

Справжня пристрасть до тенденцій надихає цього виробника виготовляти стильний, якісний та впізнаваний продукт на світовому ринку.

3. Чи дозволяє асортимент цієї продукції обрати варіант на будь-який смак?

Асортимент паркетної дошки надзвичайно великий, але для того, щоб покупцеві було легше зорієнтуватися у виборі,  виробник поділив його на 4 стилі: скандинавський, сільський, класичний та  міський.

Скандинавському стилю притаманні світлі, чіткі кольори та функціональний дизайн з чіткими лініями.

Сільський стиль випромінює атмосферу легкості та довговічності натуральних матеріалів, які підкреслюють природу життя.

В класичному стилі виділяються спокій та порядок.

Urban, або міський  – грайливий стиль, який дозволяє створювати нові форми, візерунки та кольори.

4. З яких матеріалів виготовляється паркетна дошка «Boen»? 

Ідеальна підлога  – це невід’ємна частина вашого дому та, практично, самостійний предмет інтер’єру. Вона слугує оправою житла та показує  індивідуальний смак власника. Тож підлога має бути виготовлена лише з якісних матеріалів, саме з таких, які використовує у виробництві «Boen».

Сьогодні більш ніж 95% всіх сировинних матеріалів, які використовують у виробництві на заводі, надходять з європейських лісів. А клей і засоби обробки поверхні, які застосовують у виготовленні паркетної дошки не виділяють ніяких небезпечних випарів або інших сторонніх продуктів.

Виготовлення багатошарової підлоги забезпечує значну економію ресурсів у порівнянні з цільною підлогою з твердих порід деревини. Так як тверді породи деревини обмежуються шаром зносу.

Три п’ятих паркету, який виготовляє «Boen»,  виготовляють з ялини та сосни.

Відходи, такі як пиломатеріали і стружка, використовуються в системах опалення заводу, а також для сушильних камер, приготування гарячої води, паливних брикетів.

5. Де в Луцьку можна придбати паркетну дошку «Boen»?

Якісне, стильне, довговічне, сучасне підлогове покриття – паркетну дошку «Boen» можна придбати лише в салон-магазині «Декор – Центр», адже це прямий дистрибютор паркетної дошки «Boen» у Волинській області.

Салон-магазин знаходиться за адресою:  м. Луцьк, вул. Ковельська 8а,

моб. тел. 067 361 84 48

Електронна пошта: decorcenter.lutsk@gmail.com

СайтFacebookInstagram