Організація ефективної охорони громадян, власності, території, майна – першочергове завдання для власників підприємств, приміщень офісів та інших об’єктів. Гарантувати безпеку в подібних випадках можуть лише фахівці найвищого рівня. Тож ми розпитали представників служби безпеки “Кольчуга” про те, як це зробити.

1. Як перевірити надійність і якість обслуговування охоронного агенства?

Як тільки виникає питання про охорону об’єкта у Замовника, він починає моніторити ринок охоронних послуг, читати рекомендації та відгуки про різні компанії, історію фірми та керівників.

Насправді нічого з перерахованого не може бути гарантією того, що охорона буде надійною, тому що тут присутній дуже серйозний людський фактор (охоронник) і керівництво не завжди вчасно може угледіти негативні прояви в роботі людини. Однак своєчасне реагування і виправлення помилок і є гарантією якості.

Виходить, що надійність охоронного агенства можна перевірити тільки на собі!

2. Коли доцільно використовувати послуги фізичної охорони?

Фізичну охорону переважно використовують на об’єктах, де є велика кількість відвідувачів. Завдання охорони – не пропускати сторонніх на об’єкт, або пропускати за перепустками. До того ж охоронне агенство за умовами договору може нести або не нести матеріальну відповідальність за збереження і цілісність майна, речей чи обладнання.

Присутність охорони істотно зменшує можливість правопорушення. В разі серйозних інцидентів можна викликати групу швидкого реагування (ГШР).

У деяких випадках охоронне агенство радить Замовнику встановити відеокамери для контролю віддалених місць, що покращує якість і дає можливість швидкого реагувати на порушення.

3. Чи достатньо лише технічних засобів охорони для безпеки об’єкта?

На сьогодні технічні засоби охорони мають значні переваги: це реагування на рух, тепло тіла, різного роду спостереження, удари. Але, як правило, сигналізація спрацьовує постфактум і це ускладнює процес затриманя правопорушника. Далі все залежить від групи швидкого реагування (ГШР), їх підготовки та професіоналізму.

Кожна серйозна охоронна компанія відповідально ставиться до психологічної та фізичної підготовки особового складу.

4. Де варто застосовувати цілодобове відеоспостереження?

Сучасні ситеми відеоспостереження дозволяють стежити за тим, що відбувається в режимі реального часу як на стаціонарному моніторі, так і на мобільному телефоні. Завдяки вбудованим датчикам відеокамера реагує на рух, шум, тепло і передає сигнал “Тривога” оператору охоронної компанії.

Спостерігаючи за тим, що відбувається на певній території або у приміщенні, оператор вживає заходів, викликає ГШР або повідомляє власнику об’єкту. У такий спосіб  можна попередити дії зловмисника.

5. Як відбувається супровід цінних вантажів?

В Україні все частіше відбуваються перевезення товарів і матеріальних цінностей, отриманих в результаті укладення різних угод.

Однак, під час транспортування може трапиться все, що завгодно. Гарантією безпеки вантажу може бути охоронне агенство.

Перед початком супроводу компанія намагається передбачити всі ймовірні варіанти розвитку подій та навіть перевірити справність автомобілів.

Для такого супроводу охоронників підбирають за найбільш суворими критеріями: до 50 років, з фізичною і психологічною підготовкою та зброєю, на яку є необхідний дозвіл.

Група супроводу керується дуже чітко визначеною інструкцією, що дозволяє негайно реагувати в різних нештатних ситуаціях.

Така підготовка і підхід до справи дозволяє звести до мінімуму будь-які ризики на маршруті.

Для того, щоб гарантувати безпеку громадян, власності, території чи майна, ви можете звернутися до служби безпеки “Кольчуга”: 

+380 050 772 95 21

+380 068 124 34 40 

м. Луцьк, вул. Дубнівська, 22