6 гривень замість 5. У Луцьку здорожчав проїзд у маршрутках. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Луцькради ще 23 травня.

Спонукали до цього “компромісу” перевізники. Мовляв, з тарифом у п’ять гривень вони працюють собі у збиток: немає грошей на зарплати водіям і на пальне. Члени виконкому в свою чергу на словах обурювались станом маршруток. Але зрештою рішення підтримали.

Аналогічну процедуру підвищення пройшли вже більшість міст України. Але не скрізь люди мирились із цими змінами. До прикладу, у сусідньому Тернополі в листопаді минулого року різко підняли тариф із п’яти гривень до дев’яти, але містяни вирішили протестувати.

Після цього виконавчий комітет знову підвищив вартість проїзду. Та активісти не заспокоїлись. Юрист Ростислав Небельський подав до суду. І вже 29 травня Тернопільський окружний адміністративний суд постановив скасувати рішення виконкому і повернути тариф до 5 гривень.
Та поки у Тернополі містяни відстоюють свої права, лучани з тридцятого травня вже звикають до нових цін.

По декілька оголошень наклеїли і в салоні. Як показує практика – не дарма, бо деякі пасажири не знали про зміни.

Новою ціною за проїзд лучани незадоволені. Але реагують здебільшого спокійно.

До слова, на сайті Луцькради вже опублікували проект рішення про здорожчання проїзду у тролейбусах. Тож незабаром зрости може і ціна на квиток у електротранспорті.