Звістка про те, що семирічний Матвійко зник півдоби тому, здійняла на ноги не лише правоохоронців, а й ціле село. Навколо села Холонів на Горохівщині – дрімучі ліси і заболочені ставки, тому пошуковці побоювалися найгіршого. Окрім того, було втрачено час: мати про зникнення сина повідомила поліцію через 12 годин.

Куди пішов хлопчик і чому мати його не шукала одразу – з’ясовували журналісти 12 каналу.

Місцевість прочісували у радіусі 10 кілометрів навколо села. Після чотирьох годин пошуків Матвійка знайшов службовий пес. Малюк спав у високому очереті за декілька кілометрів від села. Він пояснив, що заблукав і довго кликав на допомогу, поки не зморився. Тут таки, в болоті, і заночував. Хлопчик дуже змерз.

Свою мандрівку пояснив так:

“Я шашлик хотів смажити в лісі. Навіть сало з собою взяв. А ту штуковину, на якій смажити, забув”.

Матвійка одразу ж передали медикам. Увесь цей час його мати навіть з хати не вийшла.

У Матвійка діагностували переохолодження і стресовий стан середньої важкості. Малюка доправили до Горохівської лікарні. Він одужає – запевнили медики.

“Є зараз загальне переохолодження легкого ступеня, температура на даний момент – 36,0 в дитини. Тобто, температура понижена, але в межах допустимого”, – прокоментувала його стан Марія Вілюра, лікарка-педіатр.

Мама зі знайденим сином і словом не перекинулась. Виявилося, вона п’яна. Опівдні в її крові зафіксували 1.4 проміле алкоголю. У селі кажуть: жінка зловживає.

У школі розповідають: обоє хлопців (і Матвій, і його 12-річний брат) вчаться непогано, уроки не пропускають. Старший прислужує у церві.

Тепер соцслужби мають вирішити, чи залишаться хлопчаки під опікою матері. А доти діти перебуватимуть під наглядом лікарів.