Наближається ремонт і ви вагаєтесь щодо замовлення натяжних стель? Розібратись з перевагами нам допомогла творча майстерня ArtVision, яка вже близько 15 років займається встановленням натяжних стель у Луцьку та сусідніх містах.

Жовті плями, тріщини, розводи від води … зізнавайтесь, це про вашу стелю? Навіть якщо поки таких проблем немає, час неминуче залишить свій слід, і якщо говорити про стелю з гіпсокартону, зовсім не обов’язково, щоб для цього вас затопили сусіди. Якщо ж це натяжна стеля, то окрім ідеального вигляду та сучасного дизайну, ви отримаєте довговічну та надійну стелю, яка зберігатиме свій вигляд протягом багатьох років.

Часто необхідність у ремонті залежить не від нас, наприклад, коли сусіди забувають закрити водопровідний кран або полагодити трубу. На жаль, таке явище не рідкість. А уникнути цього можна дуже просто з натяжними стелями, які витримують до 100 літрів води на квадратний метр і при цьому мають високий ступінь шумопоглинання. Крім того, вони доступні за ціною. І при затопленні зверху стеля просто провисне та не пропустить воду в квартиру, зберігши ваші стіни, меблі та кошти. Для усунення проблеми достатньо викликати фахівця, який зіллє накопичену воду.

Ви живете в малогабаритній квартирі з низькими стелями? Глянцеві натяжні стелі з дзеркальною поверхнею, яка відбиває світло, візуально розширять приміщення. Їх можна встановлювати на кухні, в санвузлі, на опалювальній лоджії і в будь-якій кімнаті, де хочеться розширити площу.

Мрієте про яскравий інтер’єр, але не хочете щоб соковиті кольори постійно були перед очима? Тоді вам точно потрібно замовити стелі з фотодруком. Тут можна дати волю фантазії та створити бажану атмосферу в кімнаті. На вашій стелі можуть оселитися величезні метелики, тропічні квіти, живопис, графіка, візерунки, орнаменти … Популярністю користуються фотостелі із зоряним небом – з підсвічуванням вони виглядають просто приголомшливо! Можна зробити і декілька рівнів стелі з контрастом кольору і фактури (таке рішення найкраще виглядає у великих приміщеннях). А набільш використовуваний прийом – поєднання насиченого глянцевого і спокійного матового полотна.

Вам набридла класика, а яскраву стелю ви не хочете? Рішення – фактурні матові стелі різного кольору і з різними візерунками. Така стеля не провисне, не впаде, не втратить своїх естетичних характеристик протягом довгого часу – відтінок і малюнок буде таким самим, як в день монтажу.

Хочете більше світла? Це легко можна втілити, оскільки світильники можуть бути вмонтовані прямо в стелю! Оптимальна схема освітлення, швидкий та надійний монтаж – і ваше приміщення наповниться бажаною кількістю світла. Монтаж світлодіодної стрічки також цікавий варіант для додаткового освітлення, який дає гарне м’яке світло. Світильники можуть бути розміщені між основною стелею і натяжним полотном (це залежить від дизайнерської ідеї), при цьому кріплення не буде видно завдяки товщині полотна!

Вас не тішить перспектива великого прибирання після ремонту? Встановлення натяжних стель практично не залишає пилу та сміття – потрібно лише закрити поліетиленом меблі. В однокімнатній квартирі стандартного планування монтаж зазвичай займає 3-4 години – і ваша квартира або робоче приміщення повністю готове до використання.

Думаєте, що така конструкція не надійна? Компанія ArtVision запевняє в іншому: завдяки використанню перевірених методів, які давно зарекомендували себе в Європі, натяжні стелі можуть стояти дуже довго без жодного дефекту. Для стель з ПВХ (полівінілхлориду) це гарпунна система з використанням вибухобезпечних газових балонів зі скловолокна. Для тканинних полотен застосовується багет-прищіпка, яка надійно фіксує матеріал.

«Напевно, це дуже дорого?» А ось і ні! Відповідальний підбір матеріалів та оптимізація робочого процесу дозволяють зробити натяжні стелі доступним кожному задоволенням.

Тому якщо ви все ще сумніваєтесь, порадьтесь зі спеціалістами ArtvlVision, які дадуть пораду саме для вашого випадку та запропонують найкращий варіант.

Наші контакти:

https://www.facebook.com/artvisionsteli/

https://www.instagram.com/artvision.in.ua/

Телефон для консультацій: +380 95 012 39 28