Лайф-коуч з Луцька Надія Рогозіна поділилася цікавими психологічними прийомами.

Прийоми Надія описала на своїй сторінці в інстаграмі.

Текст допису подаємо без змін

***

1. Якщо на ваше питання хтось дає коротку відповідь, просто продовжуйте мовчати і дивитися на цю людину. І вона продовжить свою відповідь.

2. Якщо в компанії, яка розсміялася, хтось під час сміху дивиться на вас – ця людина відчуває до вас сильну симпатію.

3. Якщо ви боїтеся публічних виступів або американських гірок, спробуйте жувати гумку. Це обмане мозок, надіславши йому сигнал «я в безпеці» (це закладено на рівні інстинктів. Ми їмо лише якщо нам нічого не загрожує).

4. Якщо ви приєднуєтеся до бесіди, погляньте на ступні людей, якщо вони відвернуті від вас, значить люди не хочуть, щоб ви приєднувалися до розмови і шукають можливості від вас втекти.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 8 кроків, щоб стати впевненішим. Поради від лайф-коуча з Луцька

5. Якщо хтось на вас злий, залишайтеся спокійними. Сердита людина почне автоматично заспокоюватися і навіть відчувати сором за власну агрессію.

6. Якщо у вас поганий настрій, спробуйте кілька хвилин втримувати посмішку. В організмі автоматично почне підніматися рівень ендорфіну (гормону щастя). І настрій почне підніматися.

7. На співбесіді задавайте як можна більше питань вашому потенційному роботодавцю про нього/неї. Чим вони займаються, чи подобається їм робота і про їх особистість. Це змусить їх прожити позитивну емоцію і вони будуть більш схильні взяти вас на роботу.

8. Якщо хтось невдало над вами пожартував, зробіть так, щоб ця людина повторила жарт 2, а краще 3 рази. Жарт виглядатиме значно менш смішним.