Луцька школа вдзначила поважний ювілей.

Ювілей відзначили у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

відбулись урочистості з нагоди 80-ї річниці навчально-виховного комплексу №9. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представники обласної влади, педагогічна та учнівська спільнота закладу, ветерани педагогічної праці та випускники.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Присутніх привітав директор навчально-виховного комплексу №9 Олександр Дубина, ознайомивши усіх із його історією. Окрім того, він висловив подяку управлінню освіти Луцької міської ради за активну співпрацю та сприяння розвитку закладу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До вітального слова також долучилась Ірина Чебелюк:

«Дозвольте привітати вас усіх від імені Луцької міської ради із цим прекрасним святом!

Навчально-виховний процес — надзвичайно складна частина життя як педагогів, так і учнів та їх батьків. Кожен у цьому вирі виконує свою роль та роботу. Відтак, дирекції школи хочу побажати сприяння керівництва, змін на краще, міцного педагогічного колективу, нових успіхів та досягнень. Учням – почерпнути тих знань і вмінь, які маєте можливість черпанити від своїх наставників. Я бажаю вам нових знань, вражень, емоцій».

 

З нагоди 80-ї річниці навчально-виховного комплексу №9 педагогічному колективу закладу було оголошено Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, успішну дослідно-експериментальну діяльність, а також результативність у роботі з обдарованою учнівською молоддю.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

В свою чергу, начальник управління освіти Зіновія Лещенко подякувала учителям школи, процитувавши слова Івана Франка: «Учителем школа стоїть».

 

Окрім того, за багаторічну сумлінну і творчу працю, професійну майстерність, високу результативність роботи та з нагоди 80-го ювілею, працівників закладу нагородили Грамотою управління освіти Луцької міської ради.

 
 
 
 
 
 
 
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Кафедрі психології СНУ ім. Лесі Українки – 30. ВІДЕО