У дворі луцької багатоповерхівки хтось закатував кошеня. Місцеві звинувачують у живодерстві 9-річного хлопчика, що там живе. 

Що спонукає дитину так жорстоко поводитися з тваринами та хто понесе за це відповідальність, – у сюжеті Марії Вавринюк.

Мертве кошеня побачили діти на колючому дроті на проспекті Соборності. Його зняли, налякалися, покликали на допомогу і розповіли сусідам. Як виявилося, познущався з тварини їхній 9-річний сусід. Відео вбитого кошеняти з виколотими очима втрапило в інтернет й інцидент набрав розголосу.

Поки журналісти спілкувалися з мешканцями під’їзду – у дворі натрапили на ще одне мертве кошеня. Хто це зробив – невідомо, але таке жорстоке поводження з тваринами, кажуть місцеві, лишати без покарання не можна.

З батьками хлопчика, якого підозрюють у живодерстві, пробували поговорити зоозахисники та поліція. Але бесіда не вийшла. Батьки, мовляв, поводилися дуже агресивно.

За інформацією поліції, 9-річний порушник своєї вини не визнає. Відповідальність за цей інцидент понесуть батьки. Щоправда, не за жорстоке поводження та вбивство тварини, а неналежне виховання малолітньої дитини. Тож жахлива історія, швидше за все, батькам увінчається штрафом у 1700 гривень.