Внаслідок нападу терористів на готель, що стався у столиці Афганістану (Кабулі), загинули 9 українців.  Як повідомила місцева поліція, громадянство ще 2-х з 14-ти загиблих іноземців наразі встановлюється. На трагедію відреагував і Президент України. Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

“Шокований трагічною звісткою з Афганістану. Внаслідок терористичного нападу на готель у Кабулі загинули громадяни України, співробітники української авіакомпанії”.

Петро Порошенко доручив уряду надати всю необхідну допомогу для сімей українських громадян, які загинули в Афганістані.
Наразі з Душанбе до Кабулу вже вилетів український консул в Таджикистані. Також встановлено контакт з американськими консульськими співробітниками, які перебувають на місці теракту.

За кілька годин до атаки, посольство США у офіційній заяві попередило владу Афганістану про напад, що планувався. Незважаючи на те, що “Інтерконтиненталь” належить державі, за охорону відповідала приватна структура. Часто у ньому відбуваються політичні зібрання, конференції, а також влаштовують весілля. Цього разу у готелі відбувалася ІТ-конференція, учасниками якої були представники місцевої влади. Але з них ніхто не постраждав.