Україна з наступної середи 24 лютого повертається до адаптивного карантину.  Тоді майже по всій країні почне діяти «жовта» зона — обмеження торкнуться і навчальних закладів.

У Міністерстві освіти і науки розповіли, як учні навчатимуться з 24 лютого і що зміниться, – про це пише Бабель.

У «жовтій» зоні забороняється відвідування учнями закладів освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з хворим на коронавірус перебуває понад 50% школярів та персоналу закладу освіти. Також заборонено проводити масові заходи (вистави, свята, концерти) за участі школярів з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

У «червоній» зоні, рішення про введення якої ухвалює держкомісія з питань ТЕБ і НС, — заборонено відвідування навчальних закладів, тому учні переходять на дистанційне навчання. Але не всі — школярі 1-4 класів продовжать навчатися у звичному очному режимі, також триватиме робота і дитсадків та спеціальних закладів освіти.

В яких областях учні не підуть до школи наступного тижня? Наразі відомо про щонайменше два регіони, які через зростання захворюваності посилили карантинні обмеження, що напряму торкнуться школярів, — це Івано-Франківська та Чернівецька області.

В Івано-Франківській області з 22 по 28 лютого вводять «червону» зону — на цей час будуть закриті школи для учнів 5-11 класів.