Акція протесту перед міжнародним автомобільним пунктом пропуску «Ягодин» закінчилась. Близько сотні людей заблокували міжнародну трасу. Усе через зміну митних правил. Раніше через кордон можна було перевозити товару на суму 500 євро, а тепер лише на 50. Якщо більше,то потрібно сплачувати мито або ж дотримуватися двох умов: бути відсутніми в Україні більше 24 годин і не перетинати український кордон більше, аніж один раз за три доби.
Як наслідок, бізнес підприємців, які заробляли на продажі польських товарів в Україні та займалися перевезеннями, страждає.
Охороняли громадський порядок близько сорока поліціянтів. Порушень правоохоронці не зафіксували.

Речник ГУНП у Волинській області Віктор Гомоль розповідає: «Люди з розумінням поставилися до прохання поліції не створювати затори на міжнародній трасі і погодилися час від часу пропускати транспортні засоби в обидві сторони. Акція завершилася о 17 годині, і рух на трасі був повністю відновлений».
Проте на цьому мітингувальники вирішили не зупинятися. Уже двадцять другого січня, у День Соборності України, вони планують повторити акцію протесту і знову заблокувати міжнародний автомобільний пункт пропуску «Ягодин».