Україна продовжує здобувати перемоги на всіх фронтах, цього разу – на спортивному. Мешканки Боратинської громади і Луцька завоювали «срібло» на Кубку світу-2022 зі спортивної акробатики.

Про те, як готувалися, про що спілкувалися із конкурентками і до яких змагань готуються – у сюжеті.

Кубок світу-2022 зі спортивної акробатики днями відбувся в Португалії. Гнучкими і різкими рухами лоскотали нерви глядачам жительки Боратинської громади Дарина Пом’яновська та Олександра Мальчук і лучанка Вікторія Куніцка.

За підсумками трьох змагальних днів трійка акробаток з Волині здобула почесне друге місце. Вони – срібні призери Кубку світу-2022.

Дівчата кажуть: початок повномасштабної війни вніс корективи в підготовку до змагань, тож виборювати призове місце було не надто легко.

«У нас була така ціль, щоб ми поїхали, виступили якомога краще. І як на мене, це найкращий результат, який ми могли показати на змаганнях», – вважає Дарина Пом’яновська.

На арені, розказує Олександра Мальчук, надто відчувалося, що на виступ представниць України дивляться по-особливому. Підтримка відчувалася від глядачів, суддів і навіть від конкурентів.

Представники інших країн, розказують дівчата, в підтримку навіть вивішували українські прапори.

«Ми виходили на килим і всі аплодували. Дуже було приємно. Було чути, що нас підтримують. Реально, мені було дуже приємно і дуже тепло на серці», – ділиться враженнями Дарина Пом’яновська.

Наставниця дівчат заслужена тренерка України Олена Кришпінович розказує: додому дівчата приїхали лиш на декілька днів. Уже на початку тижня їх чекають у Польщі.

«3-5 червня в нас у Жешуві другий етап Кубку світу. Ми знову їдемо. Постараємось добре виступити. У нас головна ціль – всесвітні ігри. Всесвітні ігри проводяться раз в чотири роки і для кожного спортсмена – це ціль», – розповіла тренерка.

Ліцензії на участь у всесвітніх змаганнях, пояснює вона, надто складно вибороти, але акробатки з Волині їх уже мають – здобули на Чемпіонаті світу зі спортивної акробатики.

Жительки Боратинської громади Дарина Пом’яновська та Олександра Мальчук і лучанка Вікторія Куніцка обіцяють: зроблять усе, аби гідно представляти Україну на арені міжнародного масштабу. До слова, всесвітні ігри відбудуться у липні 2022 року в Бірмінгемі, США.