Активістів і учасників Майдану залякати неможливо.

Про це під стінами Печерського суду, де обирають запобіжний захід Тетяні Чорновол, заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Ми всі дуже добре пам’ятаємо і ‪30 листопада,‬ і ‪1 грудня‬ – з проломленими головами активістів і журналістів на Банковій, і ‪11 грудня‬ – перший нічний штурм Майдану, і перші жертви – Нігояна, Жизневського, в тому числі на Грушевського. Я дуже добре пам’ятаю ранок 18 лютого, коли пострілами Беркуту бійці 14-ої сотні падали пораненими і опів на дев’яту, і опів на десяту, і ми їх евакуювали з Маріїнського парку. Я дуже добре пам’ятаю, що нас тоді всі хотіли залякати. І ми чітко продемонстрували: ми нікого не боялися, не боїмося і не будемо боятися», – нагадав події 2013-2014 років п’ятий Президент.

«Справи Софії Федини, Марусі Звіробій, Тетяни Чорновол ідуть абсолютно в цьому ракурсі. Вони хочуть нас залякати. В умовах, коли країна занурилася в політично-економічно-безпеково-соціальну кризу, все, що ми робимо – намагаємось об’єднати Україну. Для того, щоб дати відсіч, для того, щоб захистити державу, народ, захистити людей від цих викликів», – переконаний Петро Порошенко.

Він вкотре попередив: активістів і учасників Майдану залякати неможливо.

«Ми точно будемо боротися і продовжуватимемо боротьбу Революції гідності. Ми точно будемо робити все, щоб захистити Україну, і вони нас не не залякають. Сьогодні ми нікого не закликали сюди приходити, бо як там казали про соціальну дистанцію? Ми сьогодні в масках, ми дотримуємося дистанції», – наголосив лідер «Європейської Солідарності».

Він подякував всім, хто прийшов підтримати Тетяну Чорновол.

«Я радий тут у побачити своїх політичних партнерів і побратимів. Дуже шкода, що під вчорашньою заявою у Верховній Раді поки що зібрано лише 51 підпис, причому більше половини – це «Європейська Солідарність», – закликав Петро Порошенко.