Облаштували ігровий майданчик, заквітчали територію і організували дитяче свято. Усе це активні і небайдужі волиняни, організувавшись у фейсбук-спільності, зробили для малечі з ДЦП. Ці особливі діти кілька разів на тиждень відвідують іпоцентр, що у селі Вишнів неподалік Луцька, де проходять реабілітацію і просто разом проводять час.

Про веселе свято і добрі справи, – дивіться у сюжеті 12 каналу.

Центр іпотерапії “Ромашка” у селі Вишнів Ківерцівського району – особливий. Його розвитком займається ГО “Сильні діти” – батьки хворих діток, яким дуже потрібні заняття на конях.

12 липня для особливих відвідувачів реабілітаційного центру влаштували свято – це невеличкий підсумок ініціативи, яку затіяли активісти, щоб допомогти дітям.

Почалося все у фейсбуці. Волинянину знадобилася допомога у зборі коштів на термінову операцію.

Потребувалася операція, її зробили, а тоді я собі подумав, що було би добре, маючи певний ресурс друзів, так і далі якось допомогти комусь. Таким чином ми вийшли на цей іпоцентр, чисто випадково тут подивилися з друзями і запропонували свою допомогу”, – каже громадський активіст Ігор Шевчук. 

У їхній ініціативно-благодійній спільноті підприємці, депутати, прості лучани. Усі разом доклали зусиль, аби в іпоцентрі стало комфортніше. А от розповідати про це, та ще й публічно, не дуже хочуть.

Нові тренажери  батьки й дітвора вже оцінили. Кажуть: це добре розвиває моторику.

Такому шефству в іпоцентрі дуже радіють. Адже їхні відвідувачі не просто проходитимуть реабілітацію, а й урізноманітнять своє дозвілля. Загалом сюди навідується понад 30 дітей.

Попри те, що активна спільнота вже шукає й інші проекти, де б їхня допомога була потрібною, запевняють: свою опіку над іпоцентром не припинятимуть.