Перший дзвоник – важливе свято для усіх школярів, розпочинається новий етап у їх житті. Та для учнів Острожецького ліцею імені Ігоря Єремеєва цей День знань був особливим, адже за літо їх навчальний заклад модернізували. 

У цьому ліцеї колись навчався народний депутат України, благодійник та співзасновник ГК “Континіум” Ігор Єремеєв. Тут про нього згадують з теплом та трепетом, адже навіть після закінчення школи Ігор Миронович не переставав дбати про рідний навчальний заклад. 

“Він був справжнім патріотом. Не лише України, а й свого рідного села Острожець, своєї школи”, – поділився колега, бізнесмен Олег Галущак. 

Олег Галущак

Продовжити добру справу Ігоря Єремеєва взялися колеги, друзі й рідні: заклад постійно осучаснюють, забезпечують усім необхідним. Так, цьогоріч на школярів чекало одразу кілька сюрпризів, один з яких – новенький майданчик для проведення урочистих подій. На ньому виклали бруківку з вишиванковим орнаментом. Такий подарунок учням зробив рідний брат Ігоря Мироновича Євген Єремеєв

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 4 роки без Ігоря Єремеєва. В Острожці влаштували турнір пам’яті видатного земляка. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Він започаткував допомогу ліцею, ще коли був живим. Він встиг замінити тут вікна, дах, облаштувати комп’ютерний клас. Тепер ми стараємося продовжувати його справу, вносимо свою лепту у розвиток цього закладу. Він хотів зробити цей заклад найкращою в районі. І ми хочемо, аби ця мрія здійснилася”, – поділився Євген Миронович. 

Євген Єремеєв

А ще за літо встигли відремонтувати хол ліцею, де розмістили й музей пам’яті Ігоря Єремеєва. Там встановили стелу з висловами Ігоря Мироновича та його світлинами. Також зробили експозицію фотографій, які видатний випускник школи зробив за життя у різних куточках світу.

На відкриття цього особливого куточка у навчальному закладі приїхав і нардеп Степан Івахів

“Знаєте, сьогодні все мало бути інакше. Ігор Миронович зараз, як і завжди на 1 вересня, мав би стояти тут, у рідному навчально закладі, вітати вас усіх. Але доля, на жаль, розпорядилася інакше. Його не стало. Але ми маємо робити все, аби пам’ять про нього не згасала”, – сказав Степан Петрович, який допоміг модернізувати музей. 

Степан Івахів та Євген Єремеєв перерізають червону стрічку – офіційно відкривають музей пам’яті Ігоря Мироновича

 

“Дуже потужні зараз емоції. Ігор – мій близький друг. Людина живе, доки про неї пам’ятають. Дуже приємно, що друзі й колеги роблять стільки хорошого для рідного села і навчального закладу Ігоря”, – сказав товариш Ігоря Мироновича Ярослав Москаленко.

Ярослав Москаленко

А ще перед центральним входом до ліцею облаштували алею пам’яті. Там поставили лавки, посадили квіти, встановили конструкції з габіонами. Увечері алея підсвічується.

“Дуже затишно тут все облаштували. Думаю, учням буде дуже зручно проводити тут, на свіжому повітрі, свої перерви. А це ж центральна вулиця Острожця, люди можуть приходити сюди просто відпочити”, – поділилася враженнями ідейна натхненниця Катерина Дулапчій.

Медійниця Катерина Дулапчій

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Перший випускний в Острожецькому ліцеї імені Ігоря Єремеєва. ФОТОРЕПОРТАЖ

ГК “Континіум” зробила ще один подарунок для ліцею: величезний телевізор, а також – сертифікат на покупку інтерактивної дошки.

З таких позитивних змін розпочався новий навчальний рік для учнів Острожецького ліцею. Але друзі й колеги покійного Ігоря Єремеєва, чиє ім’я носить навчальний заклад, обіцяють: на цьому не зупиняться.

“Хочемо, аби цей ліцей став найкращим в Млинівському районі. А згодом – і в усій Рівненській області. Така була мрія мого брата”, – розповів Євген Єремеєв.

Генеральна директорка Групи компаній «Євротон» Ярослава Острожчук
“Душа” компанії “Континіум” Тетяна Машеровська