У Східноєвропейському національному університеті відбувся другий тур виборів ректора.

Право голосу мали 1220 працівників навчального закладу. Бюлетені отримали – 1037 виборців. За Анатолія Цьося, який в бюлетені був єдиним кандидатом, проголосувало 883 особи. 131 – не підтримало кандидата, 23 бюлетені визнано недійсними, – про це пише Волинь.

Загалом процес волевиявлення проходив спокійно, без провокацій.

О 9 ранку дільниця розпочала свою роботу. Вибори проходили під наглядом поліції та Нацгвардійців. Загалом процес волевиявлення проходив спокійно, без провокацій.

Анатолій Цьось народився 2 січня 1966 року в селі Любохини Старовижівського району. Починаючи з 2005 року, працював на посадах професора, завідувача кафедри, проректора з наукової роботи, першого проректора, проректора з адміністрування і розвитку Волинського (пізніше — Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки). У 2006–му на підставі прилюдного захисту дисертації в Харківській державній академії фізичної культури присуджено науковий ступінь доктора наук з фізичного виховання і спорту. Він батько трьох дітей, має онуків. Студентам часто цитує одне з повчань Володимира Мономаха: «Лінощі ж усьому лихому — матір, що людина вміє —забуває, а чого не вміє, того ніколи не навчиться…».

У передвиборчій програмі кандидат обіцяв підвищити статус університету, формувати його позитивний імідж як освітнього, наукового й культурного центру, входження до ТОП найкращих університетів України за основними показниками діяльності, створити передумови для участі Університету у світових рейтингах.