На анкеті безробітного Стіва Джобса планують заробити п’ятдесят тисяч доларів. Документ датований 1973-тім роком, у березні планують продати на аукціоні в  Бостоні. Цей формуляр Джобс заповнив за три роки до того, як заснував компанію, яка зробила його мільярдером. Анкета на одну сторінку, з орфографічними помилками, показує захоплення Стіва технологіями ще до приходу в цю сферу. Він перерахував свої спеціальні здібності як технік електроніки або інженер-конструктор і поставив “так” у графі – володіння комп’ютером. Досі лишається невідомим, для чого саме Джобс заповнював анкету, а також, чи отримав він роботу.
Також вказано, що він відвідував школу в Портленді, штату Орегон. У формі Стів Джобс написав “так” у графі -водійські права, але на запитання, чи має він доступ до автомобіля, вказав що можливо, але взагалі-то, ні. В пункті телефон засновник iPhone вказав – ні.
Джобс помер від раку у віці пятдесят шість років у 2011 році. Аукціон з продажем анкети відбудеться у Бостоні з восьмого по пятнадцяте березня.

На ньому також представлять ряд особистих речей мільярдера: технічне керівництво з Mac OS X у вигляді зошита, зшитого спіралями, з підписом Стіва Джобса – вартістю двадцять пять тисяч доларів. Та підписана вирізка з газети з фотографією Джобса та заголовком – Новий, швидший iPhone буде продаватися за сто девяносто девять доларів. Вирізку продаватимуть від пятнадцяти тисяч доларів.