Відомого антимайданівця «Топаза» засудили до восьми років ув’язнення. Таке рішення висунув Київський райсуд Харкова. Гната Кромського визнали винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, участі в масових заворушеннях і незаконному заволодінні авто.

Втім, згідно із такзванним законом Савченко, Топаз може вийти на волю за два роки. Хоча, обвинувачення наполягало на покаранні у вигляді 15-ти років ув’язнення. Там заявили, що подаватимуть апеляцію на вирок. Під час свого останнього слова засуджений сказав, що не вважає себе винним, адже ніколи не хотів і не просив змінювати межі України.
Раніше Кромський був активним учасником Антимайданів у Києві та Харкові. Став широковідомим за прізвиськом «Топаз» після появи у відео з Маріїнського парку столиці.
Згідно із даними слідства, підсудний був організатором захоплення приміщення Харківської обласної державної адміністрації першого березня 2014-го року. Також брав участь в побитті євромайданівців, яких змусили пройти через так званий «коридор ганьби».

Окрім того, його визнали організатором масових заворушень 14-го березня 2014-го року на вулиці Римарській у Харкові, під час яких загинули люди.