Нині кожен із нас відповідальний за зміни у країні. Маємо робити все для того, аби бути корисними у цей складний час. Бути волонтером сьогодні означає вкладати зусилля у те майбутнє, про яке мріємо! Тож далі – історія про благодійну діяльність.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну працівники Рівненської АЕС спільно із громадою міста включились у волонтерський рух. Активісти залучають всі можливі ресурси для пошуку фінансів, закуповують та передають необхідне нашим бійцям. Соціально-спортивні заходи РАЕС та міста тепер мають благодійне спрямування. На початку червня організували забіг «Вараш-Біле озеро». Як результат, за зібрані кошти вдалося придбати тепловізор і далекомір.

«Це закупила наша ініціативна волонтерська група РАЕС, і вони передадуть обладнання безпосередньо тим, кому воно адресоване. Ми з вами цією діяльністю наближаємо перемогу нашої країни у війні з росією», – вважає голова організації молоді РАЕС Євгеній.

Інша волонтерська група займається придбанням, ремонтом, підготовкою та доставкою автомобілів на передову.

«Працюємо цілодобово. Це клопітлива праця. Як хлопці на сході цілодобово захищають нашу країну, так само ми. Хотів подякувати тим людям, хто долучається, працівникам РАЕС, мешканцям міста Вараш, підприємцям. Допомога потрібна так само, як і перемога!» – каже волонтер Григорій.

Рятувальники Мальтійської служби допомоги допомагають укомплектовувати евакуаційні автомобілі. Такі авто мають все необхідне для порятунку важкопоранених. Тут є обладнання для ШВЛ, для зупинки критичних кровотеч, ноші, коляска, медичні аптечки (стаціонарні та переносні), чимало інших потрібних в екстрених випадках речей.

«Одна з найважливіших складових цієї машини – апарат ШВЛ. Те, що просять зараз найбільше хлопці, які знаходяться в зоні бойових дій», – розповів волонтер Віталій.

Ці авто найближчим часом допомагатимуть бійцям захищати наш східний фронт. Наразі ж є можливість аналогічно обладнати ще 2 медичні автомобілі. Єдине, що потрібно – кошти на їх придбання.

«Чекаємо. Якщо є можливість, є бажання в наших людей, збираємо ще на 2 автомобілі, через спілку афганців і обладнуємо ще 2, відправляємо нашим воїнам. Це наш аналіз того, що найнеобхідніше буде в тій зоні для цих людей», – зазначає волонтер.