Десятки громадських активістів та атовців пікетують прокуратуру Волині через побиття “кіборга” патрульними поліцейськими річної давності. Інцидент трапився у квітні 2017 року на перехресті вулиць Ковельська – Глушець. Про подальший хід подій версії різняться.  Зі слів копів, на Юрія Величка за вживання нецензурної лексики склали два протоколи – за дрібне хуліганство та злісну непокору, і додали об’єднану постанову. За версією потерпілого, який виявився захисником Донецького аеропорту, в той вечір самооброна затримувала когось. Він з другом знімав подію. Поліцейський патруль приїхав на інцидент, і  лейтенант Капустинський і сержант Васюта побили Юрія Величка.
Слідство у справі закривали 4 рази. Тож громадські активісти вирішили пікетувати прокуратуру, аби нагадати про інцидент державному звинуваченню. На акцію запросили й правоохоронців. Ті прийшли. Прокурор Волині теж прийшов до мітингувальників. Виправдовується тим, що законотворець зв’язав йому руки.
У результат потерпілий Юрій Величко за порадою прокуратури написав чергову заяву за іншою статтею – 125-ою  – умисне легке тілесне ушкодження. Якщо прокуратура закриє і цю справу – погрожують дійти і до Верховної ради.