У Ковелі на вулиці Міцкевича патрульні помітили літню жінку  без верхнього одягу, яка блукала містом в дощ.

Інцидент стався у ніч з 23 на 24 грудня. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Волині у фейсбуці.

Поліцейські розпитали  громадянку, як її звуть та де проживає, однак вона плуталась в розмові. Пенсіонерку забрали  у службовий автомобіль та у міському  відділку поліції  встановили  її місце проживання та особу. Далі – доставили її за місцем проживання – на вулицю Грушевського.

«Бабуся взагалі не розуміла, хто вона і де перебуває. Але після спілкування з нами почала потрохи згадувати все. Розказала, що має чотирьох правнуків, щоправда, де вони і як їх звуть, не пригадала», – розповів патрульний Дмитро.

Ми піклуємось про одиноких людей літнього вікуОпівніч. Місто Ковель. Звичайне патрулювання. Іде сильний дощ. На вулиці Міцкевича патрульні помічають жінку літнього віку без верхнього одягу. Поліцейські розпитують громадянку, як її звуть та де проживає, однак вона плутається в розмові.Пенсіонерку забирають у службовий автомобіль, везуть у міський відділок поліції, де встановлюють її місце проживання та особу.Далі проявляють поліцейське піклування та доставляють її за місцем проживання – на вулицю Грушевського.«Бабуся взагалі не розуміла, хто вона і де перебуває. Але після спілкування з нами почала потрохи згадувати все. Розказала, що має чотирьох правнуків, щоправда, де вони і як їх звуть, не пригадала», – розповів патрульний Дмитро.https://www.youtube.com/watch?v=aZeS67cGK4o#патрульнаполіція #ПорядокЦеТи #volynpatrolpolice

Gepostet von Патрульна поліція Волинської області am Dienstag, 24. Dezember 2019