Луцький пес Бадді шукає господарів. Собака безпроблемно гуляє на повідку, терпить в туалет і нічого не псує.

Про це написала ветеринарка Яна Коханюк на своїй сторінці у фейсбуці.

 “Я дуже хочу, щоб цей чудесний пес мав сім‘ю. Так, саме сім‘ю, а не дім, не двір, загородженний забором, не вольєр,  не ланцюг, а все таки сім‘ю. Бадді ідеальна собака для квартири, він безпроблемно гуляє на повідку, терпить в туалет і нічого не псує)). І так,   йому необхідне квартирне утримання, щоб постійно бути поруч з людьми і отримувати від них увагу. Саме ту увагу, якої він постійно випрошує на вулицях міста”, – йдеться у дописі.

Яна Коханюк наголошує, що  Бадді не потрібен двір або великі території –  Бадді потрібні люди.

“Люди які будуть приділяти йому час, купатимуть, чесатимуть, гладитимуть, любитимуть. Які будуть гуляти з ним за межами одного двору, які братимуть його в ліс по гриби і до озера купатись. Бадді – це собака компаньйон, йому байдуже де, йому важливо з ким! Він тому  і втікав раніше від людей, бо був закритий за забором і бачив людей лише тоді, як ті йшли на роботу і приходили додому. Він так не хоче, він хоче, щоб люди були з ним частіше і більше. Тому квартира або дім і вигул за межами двору ідеальні для нього, Бадді треба УВАГА!”, – написала жінка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Я пам’ятатиму тебе завжди: у Луцьку померла собака Белла

“Друзі, дуже прошу, хто давно хотів собаку, але ненаважувався – ось він ідеальний пес. Від себе обіцяю допомогти з обробками і першими кроками “притирання” в сім‘ю”, – йдеться у повідомленні.

Gepostet von Яна Коханюк am Dienstag, 5. November 2019