Правоохоронці встановили причетність банди з Львівщини до ще двох злочинів на Волині. У березні вони намагалися пограбувати садибу аграріїв у селі Воютин Луцького району. Власники помешкання стали на заваді зловмисникам. Господиня загородила сходи на другий поверх та зчинила галас.
Чоловік зробив декілька попереджувальних пострілів у повітря. Грабіжники – втекли, прихопивши лише півтори тисячі гривень, що лежали на видному місці на першому поверсі будинку. Утікаючи, зловмисники спалили одну з двох автівок, де, ймовірно, мали бути докази. Господарі одразу зателефонували правоохоронцям, що дало можливість затримати зловмисників по “гарячих слідах”. Підозрювані – уродженці Львівської області. З них двоє – мають кримінальне минуле, один досі перебував у розшуку за схожий злочин. Під час досудового слідства встановлено причетність до скоєння також інших злодіянь на території області. Зокрема, вчинення розбійних нападів у Володимир-Волинському районі та Горохові.

Слідчі ще з’ясовують усі обставини злочинів та доводять причетність фігурантів до скоєння розбійних нападів. Наразі їм інкримінують розбій з проникненням у житло. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.