Сотні базарників під мерією, крики, та навіть “коридор ганьби” для всіх депутатів міськради.

Cесія Луцькради розпочалась як ніколи гаряче. Все через те, що на цьому засіданні депутати мали розглядати питання Завокзального ринку. Влітку надзвичайники нібито знайшли там ряд порушень. Деякі з них усунути неможливо. Наприклад, частина контейнерів стоять на газовій трубі, тож їх, відповідно до припису, потрібно забрати. Базарники вважають, що ці перевірки – інструмент для того, аби вижити підприємців з Варшавки.

Під стіни міськради прийшли й базарники зі центрального ринку. Нещодавно Луцькрада знову заговорила про перенесення базару, тож підприємці прийшли отримати гарантії від влади, що вони не опиняться без роботи. Усі налаштовані рішуче.

В приміщення мерії пустили лише декількох представників мітингарів. Там їх запросили за стіл переговорів. Розмова з владцями суттєво знизила градус напруги базарників. Щодо “Варшавки”, то в муніципалітеті запевнили, що до цієї справи вони не мають ніякого стосунку.

Що ж до Центрального ринку, то конкретних обіцянок не дали. Пообіцяли лише вести діалог та спільно вирішувати проблему.

Натовп розійшовся вже за годину. Запевнили, що будуть співпрацювати. Але головна умова – аби до їх прохань депутати дослухались.