У клініці “Біхелсі” сімейна лікарка Надія Мороз нових своїх пацієнтів реєструє щодня. Розповідає, люди приходять укладати декларації родинами. 

“Приходить одна людина, наступного дня телефонує: чи можна, щоб прийшов родич. Так, наприклад, в мене є вже декілька сімей по четверо-п’ятеро людей записані в мене”, – розповідає лікарка.

На вибір пацієнтів суттєво впливає те, що у клініці отримати пораду чи допомогу сімейних лікарів можна цілодобово. Якщо посеред ночі у вас виникнуть проблеми зі здоров’ям, телефонувати по лікарнях не доведеться. Бути завжди на зв’язку і поруч – це філософія роботи “Біхелсі”, розповідає директор Іван Гусак.

“Найбільша цінність всього, що ми запроваджуємо для тих, хто до нас буде звертатись, хто з нами буде працювати, – це цілодобова онлайн-підтримка із швидкістю реагування до 15 хвилин. Будь-хто з нас потрапляв в ситуацію, коли необхідно було швидко зорієнтуватись, швидко отримати пораду”, – пояснює Іван Гусак.

Особливо зручно це для мешканців навколишніх сіл. Таких пацієнтів, каже сімейна лікарка, у неї – третина.

“Вони до мене, наприклад, телефонують, кажуть які проблеми. Я можу призначити їм лікування онлайн, якщо випадок не може чекати. Або записую їх на наступний день і їм не потрібно чекати в чергах”, – розповідає Надія Мороз.

Щоб отримати вчасну і кваліфіковану допомогу лікарі радять не зволікати і при перших проявах хвороби одразу звертатись до спеціалістів. Бо поради знайомих чи родичів  лише ускладнять ситуацію зі здоров’ям.

“Вони починають радити і потім вони вже з погіршенням звертаються до лікаря і лікар, так сказати, розбирається з ускладненням цієї первинної проблеми”, – переконує терапевт Олександр Омелюх.

Укласти декларацію з сімейним лікарем у “Біхелсі” ще й вигідно. Обравши спеціалістів клініки ви отримаєте безоплатне ультразвукове обстеження і 15-відсоткову знижку на усі платні медичні послуги клініки. Акція діятиме впродовж квітня. Щоб підписати договір з лікарем потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код, а для дітей – свідоцтво про народження.