Медичний центр педіатрії та сімейної медицини, що відкрили у Луцьку на вулиці Ковельській, 3, важко пропустити через стильний фасад  із яскраво підсвіченою вивіскою. За вхідними дверима пацієнтів зустрічає аналог реєстратури, який більше схожий на рецепцію готелю.

Медцентр хоч і компактний, а порожні від черг коридори мало нагадують лікарню, проте тут можна отримати абсолютно всі послуги в межах програми медичних гарантій за договором із НСЗУ. Приватна клініка працює менше як місяць, однак уже понад 700 лучан довірили своє здоров’я фахівцям саме цього медзакладу європейського зразка.

«Після того, як пацієнт укладає з нами договір, декларацію, ми надаємо безкоштовні послуги в межах НЦЗУ. Це загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин, швидкі тести на ВІЛ, тропоніни, вірусний гепатит, вагітність», – розповіла медична директорка Тетяна Князькова.

Пацієнти Медичного центру педіатрії та сімейної медицини також мають можливість безплатно зробити ЕКГ та за направленням сімейного лікаря ПЛР-тест на ковід-19.

На місці можна зробити й усі щеплення згідно з Національним календарем щеплень. І, щонайважливіше, від коронавірусу. Останнє, до слова, роблять незалежно від того, де ви прописані і з яким лікарем уклали чи взагалі не уклали декларацію. Отримати «дозу» тут можна без жодних черг і кількатижневого підтягнення ковід-сертифікатів.

«У нас є вакцина «Пфайзер», «Астразенека» і «Коронавак». Тому люди, які хочуть щепитися, можуть до нас звернутися – до закладу, записатися на дату і час, коли їм зручно, і прийти до нас вакцинуватися», – пояснила Тетяна Князькова.

Нині у команді Медичного центру педіатрії та сімейної медицини на Ковельській, 3, – чотири сімейні лікарі, два терапевти та два педіатри.

«Кваліфіковані, з досвідом роботи, з особливим підходом до дітей, до дорослих. Тому що велике значення для роботи – для спільної роботи – має взаєморозуміння між пацієнтом і лікарем», – каже лікар-педіатр Людмила Левчук.

Окрім особистого прийому-огляду, кваліфіковані фахівці консультують пацієнтів телефоном та за допомогою телемедицини – у соціальних мережах.

«Навіть доступ до самих електронних карт ми стараємося надавати пацієнтам, аби вони самі бачили, що лікар заніс, які обстеження повністю були здійсненні. І це все швидко відбувається. Так само обстеженням їм приходять на електронні пошти. Тобто це вже по-сучасному. Крок до Європи поступовий», – розповів лікар-терапевт Дмитро Омелянчук.

Так стереотипно склалося, що більшість українців бояться переступати поріг приватної клініки, через страх, що за все у цьому медзакладі потрібно платити. Цей стереотип, чи то так званий міф, у Медичному центрі педіатрії та сімейної медицини розвінчують.

«У рамках чинного законодавства послуги надаємо безкоштовно і є безоплатними. Тому не треба переживати, що якщо приватна – то будуть брати з них гроші. Це неправда, гроші ніхто не буде брати», – запевнила медична директорка Тетяна Князькова.

Якщо ви укладете декларацію із сімейним лікарем Медичного центру педіатрії та сімейної медицини, лікар стане не просто вашим надійним товаришем, а здійснюватиме систематичний та якісний супровід від моменту вашого запису на перший прийом.

Медцентр відкритий для відвідувачів п’ять днів на тиждень з 8:00 до 20:00. У суботу – з 9:00 до 13:00.

Телефон +380 50 153 33 37.

Сторінка у фейсбуці https://cutt.ly/MYuqChG.