У мережі з’явилося відео “карантинного” Луцька з висоти пташиного польоту – без заторів, без натовпу людей, без метушні.

Відео опублікували на сторінці “Кіно про вас” у інстаграмі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Безлюдний Світязь з висоти. ФОТО

“Колись, повірте на слово, це все точно закінчиться! І ми знову з головою поринемо в свою таку просту і улюблену «сіру» рутину.
Колись все стане на свої місця, а поки…
Давайте на мить, затамувавши подих, не будемо нікуди бігти,
А просто змиримося і зупинимося.
Для того щоб просто НІЧОГО не робити”, – йдеться у дописі..

View this post on Instagram

Колись це все обов’язково закінчиться. Ми знову вдихнемо чужі обійми, Вип’ємо всю каву з наших улюблених кав’ярень, і будемо цілуватися на останніх рядах всіх відомих нам кінотеатрів!!! Ми залишимо усі наші продезинфіковані девайси вдома, щоб сісти великою компанією в улюбленому закладі. Ми будемо у сотню разів чесніші. у стотню разів вдячніші! Колись це все обов’язково закінчиться. Ми знову будемо нарікати на затори, нам знову буде не вистачати часу Колись, повірте на слово, це все точно закінчиться! І ми знову з головою поринемо в свою таку просту і улюблену «сіру» рутину. Колись все стане на свої місця, а поки… Давайте на мить, затамувавши подих, не будемо нікуди бігти, А просто змиримося і зупинимося. Для того щоб просто НІЧОГО не робити👌🏻 Відпочити, подумати, подивитися нове відео від #КіноПроВас Подивитися на наше місто згори, подивитися на місто без людей… ну майже🤫😉 #львів #весілляльвів #весілляукраїна #деталі #kinoprovas #weddingvideo #lviv #weddinglviv #weddingdetail #details #карантин

A post shared by Кіно Про Вас_Video Studio (@kino.pro.vas) on