Троє волинських адвокаток Яна Кінах, Олена Слупко та Оксана Щесюк готові безоплатно консультувати медиків з різних галузей права. Кажуть – нині, у час пандемії, їм треба допомагати.

Це всеукраїнський проект, який стартував за ініціативи громадської організації “Адвокат майбутнього”. Нині до нього долучились 60 правників по всій Україні.

«Ідея в тому, щоб надавати соціальну допомогу, бути соціально активними, надавати безоплатну юридичну допомогу лікарям, працівникам медичної сфери, бо це не лише лікарі, а й всі люди, які причетні до медичної сфери», – поділилася адвокатка Яна Кінах.

Адвокатка Оксана Щесюк каже, що вже за місяць карантину медики часто телефонували із питаннями щодо різних галузей права. Часто питають про трудове законодавство, відпустки, про умови роботи.

«Медпрацівники працюють в зоні підвишеної небезпеки, не знають, як захистити себе і своє майно, своїх дітей. Вони звертаютсья до нас. Тому виникла така ідея у адвокатів об’єднатись і працювати у цьому напрямку, надавати саме безплатну правову допомогу», – поділилася Оксана Щесюк.

Інформацію про таку ініціативу та контактні номери телефонів адвокатки передають у всі медзаклади області. За один день відвідали декілька таких, серед них – Волинський перинатальний центр.

«Ця ініціатива однозначно потрібна. І потрібна не тільки в рамках боротьби з епідемією коронавірусу, тому що насправді лікарі є дуже незахищеними у юридичному плані, незахищені, зокрема, у праві трудового кодексу», – поділилася головна лікарка Волинського обласного перинатального центру Ірина Горавська.

Звертатись за юридичними консультаціями можна з 9 до 18 у будні дні за телефонами:

  • 0662533365 Яна Кінах
  • 0507253922 Олена Слупко
  • 0503785878 Оксана Щесюк

Така акція, обіцяють правники, триватиме впродовж карантину та ще місяць опісля.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Ці речі вкрай необхідні», – Олександр Дудар про захисні костюми від БФ «Патріоти Волині». ФОТО