Перемагати на Волині безробіття вирішили великими грошима. Почнуть з працевлаштування переселенців зі Сходу. Заходи з допомоги виклали у проекті територіальної програми зайнятості населення на 2020-тий рік. Але вже у цьому році хочуть виділити більше двохсот тисяч гривень для виплат роботодавцям, які працевлаштують внутрішньо переміщених осіб.
Ще одна новація – компенсація витрат на транспорт для проходження медогляду. Кажуть, що це актуально для жителів віддалених куточків, яким виїзд до лікарні коштує недешево.
Окрім цього, у програмі виклали пропозиції, як знизити загальний рівень безробіття. Зокрема, організовувати громадські роботи: прибирання зелених зон, супровід людей з інвалідністю та благоустрій об’єктів соціальної сфери.
У центрі зайнятості кажуть, що 2017 році рівень безробіття склав понад 12 з половиною відсотків. Це-один  найвищих показників у країні. За умов стабільного фінансування при виконанні усіх пунктів програми, до 2020-го рівень безробіття можна знизити на кілька відсотків. Наступне слово – за комісією депутатів та сесією облради. Саме там вирішать долю проекту.