Волинські лікарні продовжують оснащувати необхідними засобами  захисту та медичним обладнанням. Народний депутат Степан Івахів надав доручення благодійному фонду «Патріоти Волині» моніторити потреби медичних закладів. Так, благодійний Фонд «Патріоти Волині» від початку карантину на постійному зв’язку з лікарями. Цього разу народний депутат на прохання лікарів передав для Волинської обласної лікарні кисневі концентратори.

Очільник медзакладу Олександр Дудар каже: ці концентратори – на вагу золота для лікарні. Адже вони необхідні не лише під час боротьби з коронавірусом, а й рятуватимуть життя пацієнтів, хворих на пневмонію та інші пульмонологічні чи серцеві патології.

“Прилади об’ємом десять літрів, тобто за хвилину даний прилад може продукувати до 10 літрів кисню. Таких приладів не так багато є в області, тому ми завжди раді таким благодійним допомогам. Це прилади, які будуть використовуватися цілий рік”, – зазначив Олександр Дудар.

Забезпечення лікарень є найважливішим завданням під час епідемії коронавірусу.

«Ми не очікували, що медиків не забезпечать усім необхідним для того, щоб вони могли виконувати свою роботу. Тому ми трішки переорієнтувалися і розуміємо, що в першу чергу потрібно вирішити саме ці завдання», – зауважив народний депутат України Степан Івахів.

Нагадаємо, що раніше нардеп забезпечив медпрацівників  Ковельського виборчого округу захисними костюмами, та передав інфекційній лікарні надсучасний гематологічний аналізатор, який робить дослідження крові пацієнта протягом однієї хвилини, виключаючи можливість помилки.

Допомога  волинським медзакладам та їх працівникам буде тривати і надалі, зазначає народний депутат Степан Івахів. На черзі – допомога районним лікарням.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Ці речі вкрай необхідні», – Олександр Дудар про захисні костюми від БФ «Патріоти Волині». ФОТО