Центральну бібліотеку для дітей на проспекті Грушевського у Луцьку давно вже не називають дитячою. Це – місце сімейного відпочинку. Усе за принципом: бібліотека – Дім – Дорослим і малим.

Ця бібліотека існує вже 30 років. Востаннє тут робили ремонт 15 років тому. Тоді полагодили лише частину приміщення. Решту – взагалі не ремонтували. Ще півтора роки тому працівники скаржилися на постійні проблеми із опаленням. В деяких кімнатах була сирість та грибок. Проте сьогодні ці недоліки усунули. А ще замінили вентиляцію, утеплили фасад та придбали нові меблі. На все витратили майже три мільйони шістсот тисяч гривень.

На сьогодні в цій бібліотеці зібрано 50 тисяч книг. Тут обладнані читальні, а ще ігрові зали, мистецький простір, приміщення для проведення тренінгів, семінарів. Сюди придбали інтерактивну дошку, чотири проектори. А ще тут – найбільша колекція настільних ігор у порівнянні з іншими бібліотеками Волині. Працівники інших книгозбірень, які завітали на презентацію, по доброму заздрять колегам.

Нині у Луцьку вже дві оновлені бібліотеки: на вулиці Кравчука і ця – на Грушевського. На черзі в планах міської влади – ремонт книгозбірні на проспекті Молоді.