Засновник Microsoft, мільярдер Білл Гейтс спростував конспірологічну теорію про те, що він нібито збирається чіпувати людей під виглядом вакцинації від коронавірусу. Він заявив, що його турбує існування всіх цих божевільних ідей.

Про це повідомляє Бабель з посиланням на  Business Insider.

“Я ніколи не займався речами на кшталт мікрочіпів. Дуже важко заперечувати таке, тому що це так нерозумно або дивно”, – наголосив Гейтс.

Раніше у інтервʼю BBC мільярдер наголосив, що його турбує «існування всіх цих божевільних ідей».

«Турбує те, що в такий час цифрові інструменти використовуються для всього цього божевілля […] Коли в кінцевому рахунку у нас зʼявиться вакцина, нам потрібно буде домогтися формування групового імунітету, щоб близько 80% населення були вакциновані. Але якщо вони будуть думати, що це афера, або що вакцини шкідливі, і люди не захочуть вакцинації, то хвороба продовжить вбивати людей», — наголосив Гейтс.

Гейтс нагадав, що його фонд жертвує гроші для створення вакцини і надає фінансування фармакологічним компаніям.

Раніше фонд Білла і Мелінди Гейтс пообіцяв протягом п’яти років направити $1,6 млрд на вакцинацію дітей у найбідніших країнах світу. Ще $100 млн фонд виділить на поширення вакцини від коронавірусу, коли вона буде розроблена.

Довідково:

Конспірологічна теорія про те, що Білл Гейтс нібито повʼязаний з пандемією коронавірусу почала поширюватися в інтернеті в січні. Її прихильники вірять, що Гейтс хоче чіпувати людей, щоб контролювати чисельність населення планети. За даними опитування Yahoo News, у це вірять 28% американців.