Білорусь тимчасово обмежила в’їзд на свою територію з України, Польщі, Литви і Латвії.

Про це повідомляє Українська правда.

У зв’язку зі сформованою епідемічною обстановкою в суміжних країнах Білорусь тимчасово обмежує в’їзд на свою територію через наземні пункти пропуску окремих категорій фізичних осіб з Латвії, Литви, Польщі та України.

Згідно із роз’ясненнями, під обмеження не підпадають: дипломати, водії транспортних засобів, призначених для виконання міжнародних автомобільних перевезень; члени поїзних і локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення. В Держприкордонслужбі “Українській правді” підтвердили обмеження в’їзду з боку Білорусі.

“За наявною в Держприкордонслужбі інформацією, республіка Білорусь припиняє пропускні операції в своїх пунктах пропуску. Від білоруських прикордонників надійшли повідомлення про це. Скасування пропуску починає діяти з 18 години за мінським часом з сьогоднішнього дня. Ситуацію вони пояснюють недопущенням поширення коронавірусу на територію Білорусі. Під обмеження не підпадають тільки 3 категорії: люди, які в’їжджають за дипломатичними чи службовими паспортами, водії вантажних транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення та члени поїздних бригад. Натомість не сказано про якісь обмеження на виїзд з Білорусі”, – розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.