Український бренд комфортної білизни brabrabra вийшов на ринок Польщі. Зараз білизну та домашній одяг бренду можна придбати онлайн, доставка можлива як у Польщі, так і в інші країни Європи. Найближчим часом бренд буде представлений офлайн у Варшаві.

«Останні декілька місяців ми досліджували питання, наскільки європейки вміють правильно підібрати для себе білизну та доглядати за нею. Ситуація, як була в Україні декілька років тому: майже 80% жінок не вміють правильно визначити свій розмір бра, помилково вказуючи «перший, другий розмір». Ми створюємо інноваційну білизну, експерти в проведенні брафітингу та турботи про жіночі груди. Саме тому вирішили не залишатись осторонь і подбати про жіночий комфорт у Європі й у тому числі допомогти українкам безперешкодно купувати комфортну білизну за межами України», – розповіли в команді brabrabra.

brabrabra мають широку розмірну сітку, яка налічує 70 посадок і 88 розмірів, що покриває 90% запитів у бра серед жінок.

Нині лабораторія білизни повністю відновила свою роботу від початку війни та працює над розширенням розмірної сітки. Для підбору комфортної білизни та визначення вірного розміру команда бренду пропонує брафітинг онлайн або індекс комфортної посадки.

Серед усіх сервісів, до яких звикли клієнтки в Україні, в Польщі будуть діяти: онлайн-брафітинг, ІКП, сервіс турботи (надання консультацій в зручному клієнту месенджері), outlet та спеціальні пропозиції.

Команда brabrabra активно трудиться задля реалізації всіх своїх сервісів у Польщі.

brabrabra працюватиме щоденно. Мета бренду – щоб кожна дівчина не відчувала дискомфорту в білизні, а її підбір та купівля не викликали жодних труднощів. Доставка – безоплатна при купівлі від 100 злотих.

Промокод 12BRAPL15.

Промокод – знижка -15%, яка діятиме до 30.04 на товари по повній вартості.

*Партнерська публікація